درباره شرکت سفیران

شرکت سفيران انديشه (SAPHIRAN) در سال 1390 توسط پنج نفر از مشاورين با تجربه سپ تاسيس گردید. پیش از این اولین گروه تخصصی سپ در ایران با نام (SAP IRAN) و با هدف توسعه و اطلاع رسانی فعالیت های تخصصی سپ در بازار ایران توسط این تیم پایه گذاری شده بود. در راستای هدف تعیین شده، این گروه تخصصی توانسته است ضمن ایجاد بستر مناسب ارتباطی میان متخصصین و علاقه مندان ، به عنوان مرجعی برای تبادل اطلاعات و مباحث مرتبط با سپ مورد توجه قرار گیرد.

اهداف شرکت سفیران

شرکت سفیران اندیشه با توانمندی نیروهای داخلی و همکاری شرکای خارجی خود، در نظر دارد که بهترین راهکارهای سیستمی را برای شرکت های داخلی و منطقه معرفی نموده و در مسیر بهره برداری از آن مشارکت نماید.با توجه به افق کاری شرکت، ماموریت ما بر این است که برای نیازمندی‌ها، خواسته‌ها و انتظارات مشتریان در حوزه سیستم‌های جامع منابع سازمانی، مدیریت چرخه عمر محصول، مدیریت زنجیره تامین و سایر حوزه‌های فناوری اطلاعات ؛ خدمات مشاوره، شناسایی راهکار، پیاده سازی، نظارت، آموزش، پشتیبانی و بهبود ارائه نماییم.

مشتریان ما

شرکت سفیران اندیشه مفتخر است در طول سالها فعالیت خود در حوزه راهکارهای سازمانی و مدیریت فرآیند، خدمات متنوعی از جمله استقرار و پیاده سازی، مشاوره، بهبود، آموزش و پشتیبانی را برای شرکت‌های ایرانی و خارجی ارائه نموده است.

اسکرول به بالا