خدمات مشاوره ای

شرکت سفیران خدمات مشاوره تخصصی زیر را ارائه می کند :
 
   

 

مشاوره تخصصی ماژول های سپ

برای نیازمندیهای سازمان در ماژول های تخصصی سپ، می توان راهکارهای متعددی اتخاذ نمود. مناسب بودن این راهکارها ارتباط مستقیم با شناخت صحیح این نیازمندیها و دانش، تخصص و تجربه مشاور دارد. شرکت سفیران متعهد به ارائه بهترین راهکار می باشد.

   

پشتیبانی و بهبود سپ بعد از پیاده سازی

پروژه سپ بعد از پیاده سازی تمام نمی شود و وارد یک  فاز جدید می شود  و بعد از مدتی از عملیاتی شدن یک پروژه، براساس تغییرات در فرآیندها نیاز به توسعه (قابلیتهای جدید) و  بهبود قابلیتهای موجود در بخش های مختلف پیش می آید. شرکت سفیران اندیشه با توجه به اینکه تاکنون در زمینه پشتیانی و بهبود در چندین شرکت به ارایه خدمت پرداخته است ، این امکان را فراهم می آورد که بهترین راه حل ها با هزینه های مقرون به صرفه  در دسترس مشتریان قرار گیرد.

   

مشاوره و پیاده سازی Work Flow  

سپ با هدف ارجاع و اقدام بموقع وظایف کاربران مختلف یک فرایند یکپارچه، اقدام به توسعه ابزار قدرتمندی به نام Work Flowنموده است. شرکت سفیران اندیشه به عنوان اولین مجری و عملیاتی کننده این ابزار به شما مشاوره خواهد داد و نیازمندیهای این حوزه را عملیاتی می کند.

   

مشاوره و تهیه لیسانس

شرکت سفیران اندیشه با بهره گیری از ارتباطات و شرکای خارجی خود،خدمات خرید لیسانس  را برای محصولات مختلف سپ ارایه می نماید.

   

مشاوره و آماده سازی مستر دیتا های سازمان (MDM)

یکی از چالش های اصلی پروژه های سپ، نبودن مستردیتاهای مورد نیاز سیستم سپ و یا در صورت وجود مستردیتاها، نامعتبر بودن آنها می باشد. ما با شناختی که از ماژولها و مستردیتاهای هر حوزه داریم به شما برنامه و مشاوره فنی دقیق و با جزییات کافی ارایه می کنیم که بتوانید مستردیتاهای معتبر را جهت استفاده در سیستم سپ تهیه نمایید.

   

مشاوره و نظارت بر پروژه پیاده سازی سپ

برای اطمینان از کیفیت و صحت تصمیم های مجری پیاده سازی سپ، ما در کنارشما خواهیم بود. شرکت سفیران به کارشناسان و کاربران کلیدی شما کمک خواهد کرد که بهترین تصمیم ها را در پیاده سازی فرآیندهای ماژولهای مختلف بگیرند.

   

مدیریت تغییر سازمان در اجرای پروژه سپ (OCM)

در طول اجرای سپ، سازمان از یک سو با انتظارات و ریسک های متعدد مواجه است و از سوی دیگر باید تغییرات را اندازه گیری، کنترل و مدیریت کند و در نهایت آمادگی لازم برای تحول و انتقال به سیستم جدید را داشته باشد. شرکت سفیران برای مدیریت این تغییرات درکنار شما خواهد بود.

   

مشاوره و آماده سازی تیم سطح یک پشتیبان در درون سازمان

با توجه به اینکه فرآیندهای سازمان شما بر مبنای سپ عملیاتی می شود ، وجود یک تیم پشتیبان برای رفع برخی مشکلات اجتناب ناپذیر خواهد بود. برای این منظور شرکت سفیران تجربیات خود را در اختیار شما خواهد گذاشت.

   

استقرار نرم افزار پشتیبانی تحت سپ و شیرپونت 

در فاز آخر پروژه، کاربران با مشکلاتی و مسایلی مانند عدم آشنایی دقیق با محیط  نرم افزار،عملکرد بخش های مختلف سیستم و... مواجه می شوند، که مدیریت نکردن آن میتواند ضمن ایجاد تاخیر در انجام فرآیندها یا ثبت اطلاعات خطا دار باعث سردرگمی کاربران شود. استقرار ابزاری برای نگهداری و مدیریت مشکلات باعث می شود نوعی مدیریت دانش در سازمان شکل بگیرد و مشکلات بعدی را کاهش دهد. ما می توانیم نرم افزار تحت سپ یا نرم افزار تحت شیرپوینت را برای شما پیاده سازی نماییم.

       
   

 

مشاوره و تدوین RFP

برای تهیه RFP پروژه سیستم های سازمانی خود می توانید از خدمات و مشاوره ما استفاده کنید.