خدمات پروژه ها

شرکت سفیران اندیشه خدمات پروژه را در حوزه های زیر ارائه می کند:
 
   

 

پروژه پیاده سازی سپ (SAP ERP, CRM, PLM, SRM, SCM)

راهبری ، مدیریت و عملیاتی کردن پروژه سپ نیازمند دانش تخصصی، تجربه  و اهتمام  مجری است. شرکت سفیران اندیشه متعهد و مصمم به ارائه بهترین خدمات در اجرای پروژه سپ می باشد. با اصول متدولوژی ASAP و با توجه به شناخت واقعی شرایط و مشکلات سازمانهای داخلی، عملیاتی کردن پروژه سپ را ممکن می سازیم.

   

 

 

اجرای پروژه امکان سنجی، تهیه الزامات و نیازمندیها قبل از پیاده سازی سپ

با وجود نقشه راهی از الزامات حیاتی سازمان و راه حل های ممکن مبتنی بر سپ ، داشتن لیست نیازمندیهای نرم افزاری و سخت افزاری ، تخمین هزینه های اجرای پروژه سپ طی مطالعه ایی توسط یک تیم متخصص از شرکت سفیران می تواند استارت درست پیاده سازی را برای شما تضمین کند.

   

 

پروژه پیاده سازی SAP BusinessObjects

برای تعریف و پیاده سازی شاخص های عملکردی سازمان از توانمندی شرکت سفیران در شناخت فرایندها و قابلیت های سیستم های جامع استفاده کنید.

 

   

 

پروژه پیاده سازی پرتال (SAP, SharePoint and Duet)

درصورتیکه برای ایجاد تعامل سازمانی از مجموعه آفیس و شیرپوینت به عنوان پرتال سازمانی استفاده می کنید و SAP را نیز در سازمان خود پیاده سازی کرده اید؛ این نیازمندی ایجاد میشود که جهت ایجاد یکپارچگی در استفاده ازاین محصولات به دنبال راهکاری باشید و در صورتی این تعامل بین این دو مجموعه قدرتمند در حوزه های متفاوت ایجاد شود می تواند هزینه و زمان سازمان خود را به نحوه شایسته ای کاهش دهد. راهکاری که برای رسیدن به این هدف ایجاد شده و به شما پیشنهاد می کنیم DUET می باشد. این نرم افزار محصولی از دو شرکت SAP و Microsoft است که به منظور یکپارچه سازی قابلیتهایSharePoint Collaboration  و  SAP Business Processes امکاناتی را در اختیار شما قرار می دهد. شرکت سفیران متناسب با نیازمندی سازمان شما، پرتال  SAP ,SharePoint و همچنین Duet را پیاده سازی می کند.

   

 

 

اجرای پروژه مهندسی مجدد فرآیندهای سازمان (BPR)

سازمان هادر مهندسی مجدد به دنبال؛ انعطاف پذیری ، سرعت بخشیدن در روند کسب‌وکار و به تبع آن کاهش هزینه‌ها می باشند که برای تحقق آن، بهترین روش انجام یک مجموعه فرآیندهای خاص شناسایی و معرفی می گردد. همچنین برای این که سیستم‌ های برنامه‌ریزی منابع سازمان بتواند برای سازمان سودمند و اثربخش باشد، باید دست کم برخی از روش‌های کسب و کار سازمان تغییر یافته و روش‌های جدیدی توسعه یابند.شرکت سفیران و همکاران آن با تجربه پیاده سازی سیستم های سازمانی و دانش مهندسی مجدد،  بهترین روش و ساده ترین فرآیندها را برایتان پیاده سازی می کنند.