SAP به عنوان پیشرو در امور مالی سازمانی قرار داده شده است و از S/4 HANA CLOUD به عنوان راه حلی برای عصر دیجیتال نام می برد
 
 
با هسته SAP S /4HANA ، شرکت‌های هوشمند در حال تغییر نحوه کار هستند ، در زمان واقعی نسبت به بینش‌های مهم واکنش نشان می‌دهند و تجارب مشتری را بهبود می‌بخشند. طبق مطالعه اخیر فارستر، شرکت‌هایی که از SAP ERP Central Component (ECC) به S /4HANA منتقل شده‌اند ، به طور متوسط:
بهبود رضایت مشتری (44٪)
فرصت‌های متقابل فروش و فروش (37٪)
افزایش درآمد (37٪)
ایجاد جریان‌های جدید درآمد (30٪)
کاهش گردش مشتری (4.1٪)
بهره‌وری پیشرفته فناوری اطلاعات (5٪)
در حالی که مزایای تبدیل مشخص است ، اما مسیر دستیابی به آن هنوز مشخص نیست.
SAP S / 4HANA Cloud چیست؟
SAP S / 4HANA Cloud یک سیستم برنامه‌ریزی منابع سازمانی (ERP) آماده برای آینده با فناوری‌های هوشمند داخلی ، از جمله هوش مصنوعی ، یادگیری ماشین و تجزیه و تحلیل پیشرفته است. این کمک می‌کند تا فرآیندهای کسب و کار با اتوماسیون هوشمند ، ساخته شده برای ابر و در SAP HANA اجرا شود – یک پایگاه داده حافظه پیشرو در بازار که سرعت پردازش در زمان واقعی و یک مدل داده کاملاً ساده شده را ارائه می‌دهد.
 
 
 
 
 
طیف گسترده‌ای از قابلیت‌های ERP را در SAP S / 4HANA Cloud انتخاب و استقرار دهید  همه این‌ها از آخرین فن‌آوری‌ها و اتوماسیون هوشمند برای تغییر فرایندهای تجاری شما استفاده می‌کنند. این توانایی‌ها شامل مشاغل مختلف ، از امور مالی ، زنجیره تامین و تولید تا فروش ، توزیع و غیره می‌شوند.
 
 
S/4 HANA یک سیستم برنامه‌ریزی منابع سازمانی (ERP)  آماده برای آینده با فناوری‌های داخلی، از جمله هوش مصنوعی، ماشین‌های خودیادگیر و تجزیه و تحلیل پیشرفته‌است. این کمک می‌کند تا با هوشمندسازی فرایندهای موجود در سازمان، با قابلیت پیاده‌سازی در بستر ابری در SAP HANA  اجرا شود. طیف گسترده‌ای از قابلیت ERP را در SAP S/4 HANA  انتخاب و استقرار دهید. همه این‌ها از آخرین فن‌آوری و هوشمند سازی فرایند برای تغییر فرایندهای تجاری شما استفاده می‌کنند. این توانایی‌ها شامل مشاغل مختلف، از امور مالی، زنجیره تامین و تولید تا فروش و توزیع و… می‌شوند
ویژگی ها و مزایای تجاری SAP S / 4HANA Cloud

50٪ کاهش در رصد داده.از پایگاه داده ستونی در حافظه استفاده می کند

100 برابر گزارش سریع. امکان تصمیم‌گیری، انعطاف‌پذیر بودن

فناوری AI تعبیه شده (استفاده از هوش مصنوعی) بینش و عملکرد بهتر را فعال می‌کند

تجزیه و تحلیل پیشرفته در زمان واقعی، نتیجه‌گیری در پیش‌بینی بهتر و تصمیم‌گیری سریع‌تر

نمایش داده‌های ساده

گردش‌کار بهتر. شامل فرایندهای تجاری خاص صنعت

عملکرد مناسب UX در تمامی دستگاه‌ها. خطاها را کاهش و بهره‌وری را افزایش می‌دهد.

گزینه‌های انعطاف‌پذیر در استقرار. پشتیبانی سریع‌تر از پیاده‌سازی

اسکرول به بالا