معرفی تیم سفیران

مجموعه سفیران اندیشه در راس خود از چهار مدیر با تجربه در ماژول‌های مختلف حوزه سیستم‌ها و راهکارهای سازمانی تشکیل شده‌است. مدیریت عامل این مجموعه جناب آقای مهندس رستمی و رئیس هیات مدیره آن جناب آقای مهندس کوهستانی می‌باشد. راز موفقیت مجموعه سفیران در سال‌ها فعالیت خود، وجود نیروهای توانمند و با تجربه در ماژول‌های مختلف سازمانی است.

REZA_RN1

رضا رستمی

مدیرعامل

رضا رستمی دانش آموخته نرم افزار کامپیوتر، عضو هیأت مدیره و  یکی از موسسین شرکت بوده و از سال 1393 مسؤلیت مدیرعاملی شرکت سفیران اندیشه را به عهده دارد. سابقه ایشان در حوزه سیستم های اطلاعاتی، برنامه نویسی و طراحی سیستم های نرم افزاری است. همچنین در 10 سال گذشته بصورت ویژه در زمینه SAP Technical  فعالیت کرده است.

Habib_K

حبیب کوهستانی

رئیس هیأت مدیره

Ramin_T

رامین توتونچیلر

عضو هیأت مدیره

رامین توتونچی دانش آموخته مهندسی صنایع از دانشگاه علم و صنعت، عضو هیات مدیره و یکی از موسسین شرکت میباشد. آقای توتونچی در بیش از 25 سال تجربه و سابقه فعالیت کاری خود، بعنوان مدیر انبار، کارشناس ارشد حوزه تامین و … فعالیت داشته و در 15 سال گذشته بعنوان مشاور در حوزه SAP MM/PU تجربیات خود را درپروژه های پیاده سازی و پشتیبانی SAP  مورد استفاده قرار داده است.

Jalal_M

جلال معصومی

عضو هیأت مدیره

جلال معصومی دانش آموخته مهندسی صنایع از دانشگاه شریف، عضو هیأت مدیره و یکی از مؤسسین شرکت میباشد. آقای معصومی چندین سال تجربه در زمینه های مختلف مرتبط با مهندسی صنایع از جمله پروژه های مرتبط با طراحی و اجرای طرح های تأسیس کارخانه دارد و در 10 سال گذشته به صورت تخصصی وارد پروژه های پیاده سازی و پشتیبانی SAP شده و بعنوان مشاور SAP PP/PLM در پروژه ها مشارکت دارد.

اسکرول به بالا