درباره ما

درباره شرکت سفیران اندیشه

درباره سفیـران

در راستای هدف تعیین شده، این گروه تخصصی توانسته است ضمن ایجاد بستر مناسب ارتباطی میان متخصصین و علاقه مندان ، به عنوان مرجعی برای تبادل اطلاعات و مباحث مرتبط با سپ مورد توجه قرار گیرد. این شرکت با پشتوانه دانش تخصصی و تجربه چندین ساله موسسین و همکاران خود در پروژه های داخلی و خارجی تلاش می کند که خدمات مورد نیاز مشتریان را در زودترین زمان و باکیفیت و قیمت بهینه ارائه کند.

چشم انداز شرکت سفیران؛ کسب بالاترین سهم بازار در حوزه خدمات تخصصی راهکارهای مبتنی بر سپ، تبدیل شدن به مرجع تخصصی دانش حوزه سیستم های سازمانی می باشد.

َرکت سفیران اندیشه پیوند

شرکت سفيران انديشه (SAPHIRAN) در سال 1390 توسط پنج نفر از مشاورين با تجربه سپ تاسيس گردید. پیش ازاین، اولین گروه تخصصی سپ در ایران با نام (SAP IRAN) و با هدف توسعه و اطلاع رسانی فعالیت های تخصصی سپ در بازار ایران توسط این تیم پایه گذاری شده بود.

هیات مدیره

شرکت سفیران اندیشه با توانمندی نیروهای داخلی و همکاری شرکای خارجی خود، در نظر دارد که بهترین راهکارهای سیستمی را برای شرکت های داخلی و منطقه معرفی نموده و در مسیر بهره برداری از آن مشارکت نماید. با توجه به افق کاری شرکت، ماموریت ما بر این است که برای نیازمندیها، خواسته ها و انتظارات مشتریان در حوزه سیستم های جامع منابع سازمانی، مدیریت چرخه عمر محصول، مدیریت زنجیره تامین و سایر حوزه های فن آوری اطلاعات ؛ خدمات مشاوره، شناسایی راهکار، پیاده سازی ، نظارت، آموزش، پشتیبانی و بهبود ارائه نماییم.