راهکارهای ما

راهکارهای شرکت سفیران اندیشه

راهکارهای سفیـران اندیشه

مشخصه اصلی SAP S/4HANA ، قابلیت سفارشی سازی (Customizing) آن است که همین ویژگی سبب استفاده گسترده آن در شرکت ها بزرگ و چند ملیتی شده است. SAP S/4HANA در واقع قلب مجموعه تجاری اِس ِی پی(SAP Business suite) است که خود شامل ، مدیریت زنجیره تامین (SCM)، مدیریت چرخه محصول (PLM)، مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM) و مدیریت ارتباط با تامین کنندگان (SRM) است. این محصول مناسب شرکت های بزرگی است که فرآیندهای موجود در سازمانشان، برای آنها جنبه رقابتی در بازار ایجاد می کند؛ در واقع این سازمان ها بیشتر به دنبال سفارشی سازی محصول ERP هستند تا استفاده از روش های موجود.

SAP S/4 HANA

خدمات امکان سنجی توسط سفیران شامل چه مواردی بوده و امکان سنجی چگونه می تواند به یک سازمان در انتخاب راهکار پیش رو اطمینان ببخشد؟

SAP ERP (SAP S/4 HANA)

sap erp s/4 hana

مطالعه امکان سنجی، تجزیه و تحلیلی است که تمام عوامل مرتبط پروژه - از جمله ملاحظات اقتصادی، فنی، قانونی و برنامه ریزی - را برای اطمینان از احتمال تکمیل پروژه با موفقیت در نظر می گیرد. اینکه یک پروژه امکان پذیر است یا نه، می تواند به عوامل متعددی از جمله هزینه پروژه و بازگشت سرمایه بستگی داشته باشد، به این معنی که آیا پروژه درآمد یا فروش کافی از مصرف کنندگان داشته است.

مطالعات امکان سنجی می تواند به مدیران پروژه در تعیین ریسک و بازده پیگیری یک برنامه اقدام کمک نماید. مطالعه امکان سنجی ارزیابی عملی بودن یک طرح یا پروژه پیشنهادی است. یک مطالعه امکان سنجی، دوام یک پروژه را تجزیه و تحلیل نموده تا مشخص کند که آیا پروژه یا سرمایه گذاری احتمال موفقیت دارد یا خیر.

SAP BI/BW

SAP BusinessObjects Business Intelligence یک مجموعه متمرکز برای گزارش دهی، تجسم و به اشتراک گذاری داده است.

SAP BI/BW

SAP BusinessObjects Business Intelligence یک مجموعه متمرکز برای گزارش دهی، تجسم و به اشتراک گذاری داده است. به عنوان لایه BI داخلی برای پلتفرم فناوری کسب و کار SAP، داده ها را به بینش های مفید تبدیل می کند که در هر زمان و هر مکان در دسترس هستند. با ارائه یک معماری انعطاف‌پذیر، HDK پلتفرم تحلیلی می‌تواند از رشد شما پشتیبانی نماید؛ از چند کاربر تا ده‌ها هزار کاربر، و از یک ابزار واحد تا چندین ابزار و رابط.

sap erp s/4 hana

Camunda BPMS

مدیریت فرآیند کموندا، به عنوان یکی از موفق ترین نرم افزارهای متن باز مدیریت گردش کار شناخته شده است.

Camunda BPMS

سیستم مدیریت فرآیند کموندا

امروزه نفوذ فناوری اطلاعات در سازمان‌ها به سرعت درحال افزایش است. سازمانها، اهمیت فناوری و نقش اساسی آن در بهبود کارایی و کیفیت فرآیندهای کسب وکاری‌شان را درک کرده‌اند. مدیریت فرآیندهای کسب‌و‌کار، علم و هنر نظارت بر نحوه انجام کار درسازمان به منظور اطمینان از خروجی مورد قبول با بهره‌گیری از فرصت‌های بهبود می‌باشد. سیستم مدیریت فرآیند کموندا، به عنوان یکی از موفق ترین نرم افزارهای متن باز مدیریت گردش کار شناخته شده است. کموندا یک سیستم مبتنی بر وب است که فرآیندهای مدل شده طبق استاندارد BPMN2.0 را با استفاده از امکانات موجود در خود به یک سیستم ساده، روان و قابل درک تبدیل می نماید.

پورتال سازمانی

پورتال سازمانی ابزاری اثربخش و ضروری برای مدیریت متمرکز اطلاعات سازمانی هستند.

پورتال سازمانی

با توجه به گستردگی زیاد اطلاعات و سیستم های سازمانی در شرکت های بزرگ، پورتال سازمانی ابزاری اثربخش و ضروری برای مدیریت متمرکز اطلاعات سازمانی هستند. سازمان ها به کمک پورتال می توانند علاوه بر گردآوری سیستم های مختلف در یک درگاه، خدمات اطلاعاتی سریعی را به کارکنان و مشتریان خود ارائه نمایند.پورتال های سازمانی دسترسی کارکنان به اطلاعات و سیستم های سازمانی را به صورت مدیریت شده تسهیل می نمایند. گزارش های دقیقی به مدیران سازمان ارائه می دهند و در نهایت نیازهای مشتریان را برآورده کرده و فرآیند خدمت رسانی به آنها را تسهیل می نمایند.

طراحی پورتال سازمانی